Realizace

Kontakt

HLAVNÍ FUNKCE

Nemecký výrobce Lewens je tradiční dodavatel markýz a pergol nejvyšší kvality. Výrobky se vyznačují kvalitním zpracováním, širokým výběrem standardních barev konstrukcí a to včetně luxusních strukturovaných barev a také velkým výběrem doplňků. Pergoly Lewens jsou kvalitní a propracované pergoly se zasklením bezpečnostními skly. Pergoly lze vybavit střešními markýzami a také screenových roletami. Všechny pergoly Lewens mají integrovaný odvod dešťové vody uvnitř sloupků, je možné si zakoupit integrované LED osvětlení krokví pergoly a také infrazářič pro zajištění tepelné pohody i v chladnějších měsících. Zasklení pergoly lze provést posuvnými skly.

[ pergoly lewens ]

MURANO INTEGRALE

Kromě klasické pergoly nabízí výhodu v integrované střešní markýze. Zasklení bezpečnostními skly je samozřejmostí i odtokový žlab s integrovaným svodem dešťové vody v nosném sloupku. Maximální rozměry pergoly jsou 7×5 metrů. Při modulové montáži lze dosáhnout délky až 10 metrů. Pergolu lze zasklít posuvnými nebo pevnými skly a navíc vybavit i screenových roletami. Na výběr je 21 standardních barev konstrukce pergoly. Všechny pergoly se systémem SOMFY Tahoma a Connexoon lze ovládat pomocí PC nebo smartphonu.

[ pergoly lewens ]

MURANO VETRO

Maximální rozměry této pergoly jsou 7 m šířka a 5 m hloubka. Na výběr je 23 standardních barev konstrukce pergoly. Pergolu lze zasklít posuvnými nebo pevnými skly a navíc vybavit i screenových roletami. Střecha pergoly je navržena a připravena k instalaci stínící markýzy.

DÉŠŤ

Ochrana proti dešti.

SNÍH

Ochrana proti sněhu.

BEZPEČNOST

Hliníkové lamely.

FARBA

Strukturované RAL barvy.

ZÁRUKA

2 letá záruka.

PŮVOD

Vyrobeno v Německu.

OSVĚTLENÍ

Osvětlení LED svítidly.

MATERIÁL

Kvalitní hliníková konstrukce.

[ realizace ]

GALERIE NAŠICH PROJEKTŮ

POŽÁDEJ O KALKULACI

Chcete rychlou cenovou nabídku?