Realizace

Kontakt

HLAVNÍ FUNKCE

Systém Sunbreaker není jen vysoce efektivní vnější stínicí systém ale slouží i jako dekorativní součást budovy. Čepele a vodící lišty jsou vyrobeny z tenkostěnného extrudovaného hliníku. Tento materiál dělá celou konstrukci lehkou, ale trvanlivou. Systém Sunbreaker je mobilní systém s rozsahem otáčení lopatky od 0 do 90 stupňů; které mohou být upevněny horizontálně i vertikálně. Sunbreaker je jedinečný způsob, jak vytvořit architektonicky zajímavější budovu a snížit spotřebu energie z klimatizace.

[ slnolamy ]

FIXNÍ SLUNOLAM

Lehké nože z extrudovaného hliníku Eliptické šířky nožů 210mm, 300mm nebo 400mm. Umožňuje zastínění horizontálních a svislých ploch. Použití držáků připevněných přímo k základně umožňuje vybrat individuální rozpětí čepelí přímo při montáži. Konzoly jsou vyrobeny z extrudovaného hliníku, který poskytuje vysokou vytrvalost a rychlou instalaci. Schopnost vybrat jeden z výchozích úhlů lopatek 30-120 ° (každý 15 °). Systém lze barvit v jakékoliv barvě z palety RAL.

[ slnolamy ]

NAKLÁPATELNÝ SLUNOLAM

Konstrukce vyrobena z extrudovaného hliníku. Eliptické šířky nožů 210mm nebo 300mm. Schopnost měnit úhel čepele z cca. 0 ° až 100 °. Možnost instalace skupiny. Provozovaný lineárním motorem. Bezhlučný chod systému zajišťují ložiska čelistí ve vodících lištách a konstrukce hnacích prvků z kvalitních materiálů. Systém je instalován na vnější konstrukci nosné fasády. Konstrukci lze barvit v jakékoliv barvě z palety RAL

[ REALIZACE ]

GALERIE NAŠICH PROJEKTŮ

POŽÁDEJ O KALKULACI​

Chcete rychlou cenovou nabídku?